💎 مشاوره فروش   041-35512066 📞
💲 قیمت وارد سایت شوید
⏳ زمان ارسال ارسال فوری بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ فروشنده مرکزصنعت
🎯 نحوه ثبت سفارش سفارش آنلاین از سایت

وینچ برقی

همانطور که می دانید وینچ برقی یا بالابر یک ابزار بسیار کاربردی در زمینه های مختلف از جمله صنعت بوده که از آن برای بالا بردن و کشیدن اجسام مختلف استفاده می شود.

اساس کار وینچ به نحوه عملکرد قرقره و سیم برمی گردد که کار را برای کشش و جابجایی اجسام بسیار آسان می کند.

مشاهده ویدیو در آپارات 

وینچ برقی

از کاربرد عمده این دستگاه ها می توان به استفاده از آنها در جرثقیل ها اشاره کرد که با ترکیب قرقره های مرکب می توان نیروی کافی جهت کشش اجسام مختلف را فراهم نمود. بالابر ها در انواع و مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند که در ادامه این مبحث به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

سوالات متداول

کاربرد وینچ برقی سه فاز چیست؟

وینچ های سه فاز از قدرتمند ترین وینچ های موجود در بازار بوده که اغلب از آنها برای جابجایی بارهایی با وزن بالای 1000 کیلوگرم استفاده می شود. این وینچ ها در کارگاه های بزرگ، کارخانه ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد وینچ برقی تک فاز چیست؟

از این مدل وینچ برقی برای جابجایی بار تا وزن 1000 کیلوگرم استفاده می شود و در کارگاه های کوچک، فروشگاه ها و بالکن های منازل مورد استفاده قرار می گیرند. وینچ های تک فاز از وزن و قیمت پایینی برخوردار بوده و حمل و راه اندازی آسانی دارند.

آیا می توان توان و ظرفیت وینچ برقی تک فاز را افزایش داد؟

بله – کاربران می توانند با استفاده از یک قلاب قرقره استاندارد توان این دستگاه ها را تا 2 برابر مقدار نامی افزایش دهند. برای این کار باید سیم بکسل وینج را به صورت دوبل و دوتایی ببندند که در این حالت ارتفاع جابجایی بار به دلیل کاهش طول سیم بکسل به نصف کاهش می یابد.

بیشتر بخوانید ...