40/500/000 ریال
41/500/000 ریال


پمپ آب جتی

یکی از انواع پمپ های آب که در دسته بندی پمپ های آب سانتریفیوژ قرار می گیرد پمپ آب جتی می باشد. از آنجایی که ساختار این پمپ بسیار مناسب می باشد شما می توانید به عنوان محصولات خانگی پر مصرف آن را مورد استفاده قرار دهید. خودکشش بودن این نمونه از پمپ ها یکی از اصلی ترین ویژگی های آن می باشد. پمپ می تواند بدون لوله آب را از اعماق دل زمین بیرون بکشد. در واقع باید بدانید یکی از اصلی ترین ویژگی های این پمپ در این است که قادر می باشد در حالت کمبود آب با ورود هوا درون پمپ فعالیتش را انجام دهد و هیچ آسیبی هم به پمپ نمی رسد. این مزیت مهم موجب شده از آن به عنوان یکی از پرکاربردترین پمپ ها در صنعت  نام ببرند. بهتر است بدانید که پمپ آب جتی در بخش مکش با ایجاد کردن یک بخش خالی قادر است هوا را از بین ببرد و در نهایت آب را انتقال دهد. پمپ جتی را در بازار به نام پمپ خود مکش نیز می شناسند، چرا که از آن کیفیت و کارایی بسیار عالی را دریافت می کنند. شما زمانی که می خواهید پمپ جتی را خریداری کنید باید به خوبی با ویژگی های آن آشنایی داشته باشید. این نمونه از پمپ ها انواع متنوعی دارند و هر یک از انواع آنها دارای ویژگی های خاصی است. بنابراین شما باید زمان خرید پمپ آب های جتی ویژگی ها و مزیت های آنها را بشناسید و سپس خریدتان را انجام دهید. پمپ آب جتی

مزیت های پمپ آب جتی

پیش از خرید پمپ های آب جتی بهتر است که در مورد ویژگی ها و مزیت های آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید. برخی از مزیت های این نمونه از پمپ آب ها عبارت است از :
 1. جریان تخلیه آب درون این نوع از پمپ ها به صورت یکنواخت و آرام می باشد. شما می توانید مایع درونی پمپ ها را به صورت یکنواخت و آرام به بخش های دیگر تجهیزات خود انتقال دهید.
 2. تنوع مدل های پمپ آب های جتی بسیار زیاد است. بنابراین شما بر اساس نوع ساختمان خود می توانید یکی از انواع آنها را خریداری کنید. برای خرید هر یک از انواع مدل های پمپ آب های جتی باید به خوبی ویژگی های آنها را بشناسید و سپس آنها را تهیه کنید.
 3. راندمان پمپ جتی بسیار عالی و بالا می باشد، در واقع به همین دلیل است که افراد برای سرعت مکش بالای آب این نوع از پمپ ها را خریداری می کنند.
 4. هزینه نصب و نگهداری از پمپ های آب جتی بسیار مناسب و به صرفه می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه آنها را نصب کنید و با رعایت کردن اصول نگهداری از پمپ مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید.
 5. حجم پمپ آب جتی کم است و به همین دلیل شما می توانید در بسیاری از فضاهای کوچک از این نمونه پمپ استفاده کنید.
 6. دامنه وسیع کاربردهای پمپ آب های جتی یکی از دیگر مزیت های آنها می باشد. شما می توانید در بسیاری از پروژه های کشاورزی، صنعتی و یا آبرسانی از این نوع پمپ ها استفاده بهینه ای داشته باشید.
پمپ آب جتی

کاربرد پمپ آب جتی چیست ؟

برای استفاده از پمپ آب جتی باید به خوبی در مورد کاربردهای متنوع آن اطلاعات بیشتری داشته باشید و سپس آن را خریداری کنید. برخی از مهمترین کاربردهایی که شما از پمپ آب های جتی دریافت می کنید و اهمیت بسیار زیادی دارد عبارت است از :
 1. مایعات درون هر یک از صنایع و بخش های متنوع را با استفاده از پمپ های جتی می توانید در کمترین بازه زمانی منتقل کنید.
 2. برخی از سوخت هایی که در صنایع متنوع وجود دارد و سبک می باشد با استفاده از این پمپ ها به راحتی جابجا می شوند.
 3. شما می توانید این نمونه از پمپ ها را روی سیرکولاسیون دیگ بخار نصب کنید و از آنها کارایی لازم را دریافت نمایید.
 4. روی بسیاری از سیستم های تهویه از این نمونه پمپ آب ها استفاده بسیار زیادی می شود. در واقع سرعت سیستم های تهویه باید برا رساندن آب به بخش های متنوع زیاد باشد که به همین دلیل استفاده از پمپ های جتی بهترین انتخاب می باشد.
 5. برای نصب بسیاری از سیستم های احتراق از این نمونه پمپ ها استفاده بسیار زیادی می شود.
 6. مصارف خانگی و صنعتی پمپ آب های جتی یکی از دیگر کاربردهای آنها می باشد. شما برای هر یک از ساختمان ها و صنایع متنوع خود می توانید یکی از انواع پمپ آب های جتی را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.
7 برای آبیاری و مصارف کشاورزی باید بدانید که این نمونه از پمپ آب ها گزینه مناسبی می باشد.
 1. بسیاری از افرادی که می خواهند آب پمپاژ شده درون استخر سرعت بالایی داشته باشد از این نمونه پمپ ها استفاده می کنند.
پمپ آب جتی

تفاوت پمپ آب جتی با پمپ آب بشقابی

تامین کردن آب در هر یک از ساختمان ها و خانه ها یکی از موارد اصلی و مهمی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. مشکل افت فشار در آن دسته از ساختمان هایی که چند طبقه هستند بیشتر رخ می دهد بر همین اساس افراد برای رفع این مشکل به دنبال استفاده از بهترین پمپ آب می باشند. پمپ آب های متنوعی در بازار وجود دارد که شما می توانید برای رفع مشکل فشار آب درون ساختمان ها از آنها استفاده کنید. پمپ آب جتی و پمپ آب بشقابی دو نمونه از مهمترین پمپ آب هایی می باشند که شما می توانید از آنها برای آبرسانی بیشتر استفاده کنید. مدل های بشقابی به طور معمول برای پمپاژ کردن آب و مایعات درون پمپ مورد استفاده قرار می گیرند. این نمونه از پمپ ها به طور معمول کاربرد صنعتی دارند، اما باید بدانید در بسیاری از موارد از آنها برای کاربردهای خانگی و کشاورزی استفاده می کنند. به طور کلی باید بدانید پمپ آب های بشقابی برای مایعات دارای ویسکوز بیشتر استفاده می شوند. پمپ آب های جتی در آن دسته از مناطقی که با چاه های عمیق طراحی شده ان  و آب و هوای گرم دارند گزینه مناسبی می باشد. برای منابع آب کم عمق باید بدانید که پمپ های قوی تری نیاز دارید که بهترین انتخاب شما پمپ جتی می باشد. در صورتی که با نصب پمپ جتی به آب بیشتری نیاز داشته باشید می تواند دو یا چند پروانه روی آن نصب کنید و البته بسیاری از افراد در این مواقع از انژکتور استفاده می کنند. بخش زیادی از آب مکش شده به وسیله انژکتور به مخزن فشار انتقال پیدا می کند. این آب با رفتن به قسمت مکش پمپ به میزان قابل توجهی سرعت بیشتری به دست می آورد. پمپ آب جتی

ویژگی های پمپ آب جتی

برای خرید هر یک از انواع پمپ آب جتی باید به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات بیشتری داشته باشید و سپس این نمونه از پمپ آب را خریداری کنید. برخی از اصلی ترین ویژگی های این پمپ که شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :
 1. به طور معمول پمپ آب های جتی را با استفاده از چدن و یا پلاستیک تولید می کنند. هر یک از انواع پمپ آب های چدنی نسبت به نمونه های پلاستیکی مقاومت و استحکام بیشتری دارند. اگر شما از نوع پلاستیکی این محصول استفاده می کنید باید مراقب باشید که ضربه های احتمالی به پمپ وارد نشود. پمپ های پلاستیکی و چدنی از نظر فشاری که دارند با یکدیگر متفاوت هستند.
 2. برند تولیدی پمپ جتی با یکدیگر فرق می کند که شما زمان خریداری هر یک از انواع پمپ های آب جتی باید به خوبی برند آنها را مورد بررسی قرار دهید. برخی از برندها که شناخته شده نیستند را نباید خریداری کنید، چرا که ممکن است قطعات آنها را به راحتی در بازار پیدا نکنید.
 3. باید به خوبی بدانید که پمپ جتی انواع متنوعی دارد و هر یک از انواع آنها هم دارای مزیت های مختلفی است. شما می توانید برای خریداری هر یک از آنها به خوبی مدلشان را با کاربرد مد نظرتان مورد مطابقت قرار دهید و سپس یکی از انواع پمپ ها را خریداری کنید.
 4. قیمت خریداری هر یک از انواع پمپ جتی بسته به نوع برند و مدلی که دارند با یکدیگر متفاوت می باشد. شما می توانید از فروشگاه های عمده فروشی انواع پمپ آب های جتی را با بهترین و مناسب ترین قیمت خریداری کنید و نصب نمایید.
پمپ آب جتی

پمپ آب جتی چگونه کار می کند ؟

شما باید به خوبی بدانید که پمپ آب جتی از گردش بالایی بهره مند می باشد. زمانی که هوا در حال گردش می باشد آب وارد پمپ می گردد تا روند حرکتی آغاز شود. هوای ورودی با مایعی که در قسمت پروانه موجود است مخلوط می گردد. اکنون باید سیال تولید شده در مخزن آب تخلیه گردد که این کار به وسیله نیروی گریز از مرکز انجام می شود. سطح آب در این روند حرکتی کاهش پیدا خواهد کرد و هوا هم در حال افزایش است. اکنون هوا بدون سیال با هوای سنگین تر ترکیب می شود تا آمادگی لازم برای اجرای سرعت را به دست آورد.