پمپ کارواش صنعتی
💎 مشاوره فروش  📞 ۰۴۱-۳۵۵۱۲۰۶۶
💲 قیمت برای مشاهده محصولات وارد سایت شوید
⏳ زمان ارسال ارسال فوری بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ فروشنده مرکزصنعت
🎯 نحوه ثبت سفارش سفارش آنلاین از سایت

پمپ‌کارواش‌صنعتی

پمپ‌کارواش‌صنعتی یکی از وسیله‌های پر کاربرد برای بشر است که می‌تواند پیشرفت روز به روز ما انسان‌ها را نشان دهد  زیرا شستن و جرم‌گیری وسایل و ماشین‌ها را برای ما بسیار اسان‌تر کرده به طوری در عرض ۱۰ الی ۱۵ دقیقه کار را به اتمام میرساند و در بعضی مواقع هم اصلا لازم نیست از خانه خارج شوید و می‌توانید از کارواش خانگی خود بهره بگیرید.

پمپ کارواش برتولینی استفاده از پمپ‌کارواش‌صنعتی می‌تواند صرفه جویی خوبی هم در زمان و هم در مصرف وسایل و مواد دیگر باشد پس انتخاب خوبی برای تمیز نگه داشتن خانه و وسایل خانه است

موارد استفاده از پمپ کارواش صنعتی :

 • شستشوی ماشین های سبک و سنگین
 • شستشوی کف پارکینگ ها – راه پله ها و …
 • شستشوی کف کارخانه و کارگاه ها
 • شستشوی سالن های مرغداری و …
 • شستشوی نماهای آجری – سیمانی و ….
 • شستشوی دستگاه های صنعتی و ساختمانی
 • شستشوی لوله های فاضلابی و جلوگیری از گرفتگی
 • شستشوی جداول و نرده های وسط خیابان
 • شستشوی تمامی تاسیسات شهری و …

انواع پمپ کارواش صنعتی :

دو دسته‌ی اصلی پمپ‌ها شامل پمپ جابه‌جایی مثبت و پمپ سانتریفیوژ است که در دسته‌ی اول پمپ پیستونی و دنده‌ای و دیافراگمی و دوزینگ پمپ و پمپ پریتالتیک و لوب پمپ و منو پمپ و پمپ بشکه کش پمپ مگنتی و شیمیایی و ….قرار گرفته‌اند

و پمپ‌های سانتریفیوژ شامل پمپ‌های لجن کش و خانگی و کف کش و صنعتی و اب و فاضلاب و خود مکش وسانتریفیوژافقی و عمودی و  پمپ چند طبقه شناور و …..هستند

یکی از انواع پمپ‌کارواش‌صنعتی پمپ پیستونی می‌باشد که با رفت و برگشت پیستونی درون سلیندر اب را با فشار و سرعت بیشتری به داخل دستگاه می‌راند.فشار خروجی این پمپ‌کارواش‌صنعتی گاها به ۱۰۰تا۱۰۰۰ بار می‌رسد که به همین دلیل به ان پمپ‌ پیستونی فشار قوی هم گفته می‌شود.

در بازار انواع مختلفی از پمپ پیستونی تولید و عرضه می‌شود که شامل نوع معمولی یا پمپ پیستونی اب و پمپ پیستونی سم پاش و پمپ پیستونی مه‌ پاش وپمپ کارواش و یا پمپ کارواش برتولینی و پمپ‌کارواش‌صنعتی و استنلس استیل و پمپ دو دور یا دور متغیر هستند.منظور از پمپ کارواش کارواش اب گرم یا سرد و یا الکتریکی وبنزینی و دیزلی است و فشار خروجی اب در کارواش خانگی از ۷۰تا۱۷۰ بار و در کارواش صنعتی ۲۰۰ بار است.متعلقات پمپ شامل گیج فشار سنج و شیر فشار شکن و گان و لانس و آکومولاتور و و همچنین فیلتر پمپ پیستونی می‌باشد.

جنس بدنه با توجه به کارکرد و شرکت تولیدی انواع مختلفی همچون استیل یا برنز دارند و اجزای ان هم شامل پیستون و سلیندر و صفحه‌ی زاویه‌گیر و صفحه‌ی شیار دار و محور متحرک و کنترل کننده‌ی پیستون است.

کارواش ها انواع بسیار متفاوتی دارند که متناسب با نیاز مشتری فراهم می شوند . در اینجا چند نمونه از کارواش های پرفروش را ذکر خواهیم کرد . در صورتی که شما نیاز به کارواش های با فشار بالاتر و یا مدل های دیگری دارید حتما با کارشناس های ما در آب نیرو تماس حاصل فرمایید .

 1. کارواش صنعتی   ۱۰۰ بار ۱۱ لیتر
 2. کارواش صنعتی  ۱۵۰ بار ۱۵ لیتر
 3.  کارواش صنعتی   ۲۰۰ بار ۱۵ لیتر
 4.  کارواش صنعتی  ۲۵۰ بار ۱۵ لیتر
 5.  کارواش صنعتی  ۲۸۰ بار ۲۳ لیتر
 6.  کارواش ۵۰۰ بار ۲۱ لیتر

و در صورتی که نیاز به دبی ( آبدهی ) بالاتری نیاز باشد از کارواش ذیل استفاده می شود :

 •  کارواش ۱۰۰ بار ۳۰ لیتر
 •  کارواش ۱۰۰ بار ۷۰ لیتر
 •  کارواش ۱۵۰ بار ۱۲۰ لیتر

همان گونه که قبلا ذکر شده بود این لیست پمپ کارواش صنعتی در فوق مدل های پرفروش می باشند و در صورتی که شما نیاز به مدل های با فشار و دبی مختلف دارید لطفا با کارشناس های ما تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های کارواش صنعتی

کارواش صنعتی دارای دو نوع تک فاز و سه فاز است به این صورت که نوع سه فاز دارای موتور الکتریکی سه فاز است. موتور سه فاز برای کاربردهای صنعتی مفید و کاربردی است. البته موتور سه فاز امکان استفاده از برق مستقیم شهری را ندارد پس نیاز است که حتما قبل از خرید آن از تهیه برق سه فاز در مجموعه خود اطمینان حاصل نمایید.

در روش دیگر نیز می توانید کارواش صنعتی سه فاز را به کمک ابزارهای خاص به برق مستقیم شهری متصل کنید. این موتور می تواند با داشتن گشتاور ثابت و مستقل از زمان، به درستی کار کند. این خاصیت موتور سه فاز باعث می شود که از ضربات ناشی از تغییر گشتاور موتور تک فاز در امان بماند.

موتورهای سه فاز دارای راندمان مفید کاری و طول عمر بسیار بیشتر نسبت به موتور تک فازی است. اماعدم استفاده مستقیم به برق شهری، تنها مسئله و مشکل موتور سه فاز است.

محل صنعتی کارواش شما علاوه بر تجهیزات برق سه فاز، نیازمند فشار آب بالا و موتور قوی تری جهت شستن به وسیله شوینده های فشار قوی است. این کارواش ها می توانند خیلی راحت از این موتور سه فاز استفاده کنند. دستگاه واترجت دارای مشخصات فنی خاصی است که هر دو نوع تک فاز و یا سه فاز را تبدیل به ابزاری کارآمد شده اند.